Logo
22 Березня 2019, 13:49

У Франківську у Чемпіонаті України зі спортивної ходьби візьме участь 170 людей

Сьогодні, 22 березня, у Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо Зимового Чемпіонату України зі спортивної ходьби у Івано-Франківську.

Директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради Віталій Матешко розповідає, змагання, хоч і відбуваються у березні, втім називаються "Зимовими". Справа в тому, що це заключний вид зимової програми, а ще цей період є більш комфортним для організації чемпіонату.

Начальник управління спорту ІФ ОДА Орест Оклієвич каже, змагання є традиційними, і особливо тішить те, що цьогоріч вони відбуваються у Івано-Франківську.

«Завтра, 23 березня, о 9.45 ми розпочнемо змагання урочистою частиною, а уже 24 березня вони почнуться о 10 годині. Зараз зареєструвалось 170 учасників із багатьох областей України. Вони змагатимуться на дистанціях від 2 до 35 км. А оцінюватимуть їх дві бригади суддів. Маршрут стелитиметься вулицею Незалежності і до повороту на вулицю Шевченка, з іншого боку коло замикатиметься біля кінотеатру «Космос»», - коментує Віталій Матешко.

На прес-конференції посвідчення «Майстра спорту України зі спортивної ходьби» вручили Валерію Літанюку, Степану Пасічному та Андрію Красновському.