Logo
25 Квітня 2019, 17:23

У Франківську в одному з магазинів хлопчика вдарило струмом

Вчора, 24 квітня, в ценрі міста хлопця з його сестрою вдарило струмом від перил магазину.

Про це повідомила мама Максима Maryanna Danylko на своїй сторінці у Facebook, пише Типовий Франківськ.

"О так сьогодні ми готувались до святкування дня народження Макса, купили в школу дітям солодощі, тортик додому і дочка пішла з Максом до магазину докупити продукти до столу, все ж таки перший ювілей, але не дойшли до магазину. По дорозі сталось негадане, просто йшовши тротуаром дитина схопилась за перила, які встановлені біля магазину, на перилах є світло, тут дитину відкидує через перила, дочка старалась його схватити та її теж вдарило струмом. Дитина впала через перила на сходи, які ідуть в низ до магазину, в результаті швидка, поліція, кардіо", - йдеться у дописі.

Потерпілим було запропонована госпеталізація, від чого вони відмовились, бо в дитини день народження і паска на носі, але завтра мають зробити повторне кардіо і відвідати свого педіатра.

"Адвокати або юридичні особи рекомендуйте наступні кроки, будь ласка. Це самий центр міста, людей проходить багато і діти самі гуляють, а якби дитина була одна і впала в низ на сходи і гірше як в даний момент там би ніхто і не замітив тіла, не допусти до такого Боже. Щиро вдячна лікарям, швидка прибула вчасно і надали якісну допому", - пише жінка.