Logo
9 Липня 2019, 14:29

У Франківську в теплокомуненерго дбають про ощадливе використання енергоресурсів

Пріоритет – ощадливе використання енергоресурсів. Питанню енергозбереження та раціонального використання енергетичних ресурсів в "Івано-Франківськ теплокомуненерго" приділяється постійна прискіплива увага.

З метою вдосконалення системи обліку використання та виробництва електричної енергії, що здійснюється на когенераційних установках ДМП «ІФТКЕ», введена в дію і працює система «АСКОЕ» - автоматизована система контролю обліку електричної енергії, повідомляють на сторінці підприємства, передає Типовий Франківськ.

Контролює роботу системи «АСКОЕ» Анна Кріпка - обліковець Виробничо-технічного відділу.

«Автоматична система в постійному режимі on-line здійснює контроль за споживанням електричної енергії енергетичних установок нашого підприємства, а також контролює кількість передачі виробленої когенераційними установками підприємства електричної енергії до загальноміської електромережі, - каже Анна Ігорівна. – Ми в будь яку хвилину можемо бачити цілу картину енергоспоживання».

Євген Гудз - заступник начальника Енергетичної служби ДМП «ІФТКЕ» розповів, що працівниками служби разом із персоналом теплового району днями була розроблена і впроваджена нова схема охолодження когенераційної установки в котельні, що на вулиці Федьковича, 91.

Дана новація дає змогу суттєво зменшити використання електричної енергії, адже замість мереживного насоса із двигуном потужністю 45 КВт нині в роботі задіяні лише два насоси із двигунами потужністю 4 КВт.

І це не єдиний напрямок роботи працівників служби в напрямку ощадного використання енергоресурсів.