Logo
21 Лютого 2020, 12:45
Теги: фестиваль

Впереше у Франківську відбудеться фестиваль академічної фортепіанної музики

В Івано-Франківську, 5 червня, вперше відбудеться фестиваль сучасної академічної фортепіанної музики “Кришталевий камертON”.

Фестиваль сучасної академічної фортепіанної музики “Кришталевий камертON” проводитимуть в залі Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк.

За словами організаторів, захід створений для популяризації та поширення сучасної української академічної фортепіанної музики, розширення навчального репертуару для музичних шкіл, залучення нових аудиторій до споживання культурного продукту “академічна музика”.

"За період кінця ХХ - початку ХХІ століть українськими композиторами створено величезну кількість фортепіанної музики, яка майже не виконується, а нотний матеріал доступний лише в дуже обмеженій кількості. Прослухати ці твори в інтернеті немає можливості взагалі, відсутні навіть любительські відео. Завдяки фестивалю ці музичні твори прозвучать з професійної сцени, будуть записані і поширені у соцмережах - Фейсбук, Ютюб, Інстаграм.", - зазначають ідейники фестивалю.

Планується створення нового українського контенту для широкої аудиторії, популяризація українського культурного продукту.

Учасниками фестивалю стануть вихованці музичних шкіл та шкіл мистецтв міста і області, віком від 7 до 15 років.

Перший Фестиваль буде одноденним. В рамках події відбудеться відкриття та Гала-концерт кращих учасників і гостей фестивалю.

Організатори фестивалю надаватимуть методичні рекомендації та консультації щодо підбору репертуару, сприятимуть з нотним матеріалом.

Учасники фестивалю нагороджуються дипломами та подарунками. 

10 основних номінацій будуть визначені не пізніше, як за 10 днів до початку фестивалю та підкреслюватимуть ті чи інші чесноти виконавців та обраного жанру.

Члени журі здійснюють попередній відбір учасників за відеоматеріалами, які мають бути надіслані на скриньку crystaltuningforkfest@gmail.com не пізніше 15 травня 2020 року.

Вікові категорії:


I категорія 7-8 років - максимальна тривалість виступу - 5-6 хв;

II категорія 9-10 років - максимальна тривалість виступу - 8 хв;

III категорія 11-12 років - максимальна тривалість виступу - 10 хв;

IV категорія 13-15 років - максимальна тривалість виступу - 15 хв;

Для участі у фестивалі запрошуються учні музичних шкіл та шкіл мистецтв за спеціальністю “Фортепіано”, журі може робити поодинокі винятки за віковими обмеженнями та хронометражем.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету-заявку та надіслати відеозапис хоча б одного фестивального твору на скриньку crystaltuningforkfest@gmail.com до 15 травня 2020 року. Б


Контакти оргкомітету:

098 410 23 83 sava120277@gmail.com - Андрій Савка
095 15 84 524 liudmyla.linnyk@gmail.com - Людмила Лінник

Електронна пошта фестивалю:
crystaltuningforkfest@gmail.com

Посилання на офіційні сторінки фестивалю у соцмережах:
Фейсбук - https://www.facebook.com/pg/CrystalTuningForkFest