Logo
29 Серпня 2019, 20:32

У Франківську відкрили оновлений спортзал

У муніципальному центрі дозвілля відновили спортивну залу для дітей

Про це йдеться на офіційному самй міського голови Руслана Марцінківа.

"20 років тому, саме у цей день, відкрився Муніципальний центр дозвілля. Тому оновлений спортивний зал – своєрідний подарунок до дня народження", - йдеться у дописі.

Загалом це приміщення функціонує 30 років. Раніше носив назву «Будівельник». І за увесь час свого існування приміщення капітально не ремонтували жодного разу.

 Директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко додає, що навіть незважаючи на це, зала була постійно завантажена.

Тут проводяться навчально-тренувальні заняття, спортивні змагання з волейболу, тенісу та баскетболу.

"Після ремонту ж тренування чи змагання стануть набагато приємніші. Адже покриття стало антитравматичним, а також з’явилася розмітка для гри у волейбол, баскетбол, гандбол і міні-футбол", – додав він.

"Окрім ремонту зали, тут оновили роздягальні та душові, замінили вікна та опалення.Важливо, щоб наші діти мали можливість займатися спортом у гарних умовах. У нас не так багато таких спортивних залів, а цей вже давно потребував ремонту. Тому разом із вами тішуся, що вдалося облаштувати щзе один осередек здорового та активного дозвілля", – зазначив міський голова.