Logo
25 Серпня 2023, 16:18

У Франківську відзначили та нагородили активну молодь області

12 серпня в Україні вже вдруге відзначали День молоді. Через трагічні події на Коломийщині, коли від ракетного удару загинула дитина, було прийнято рішення про перенесення відзначення в області Дня молоді на інший час, пише Типовий Франківськ.

З нагоди цього свята, сьогодні у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук та її заступник Віталій Ільчишин привітали та нагородили грамотами і відзнаками представників молодіжних громадських організацій та центрів, серед яких є випускники Прикарпатського університету за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Україні, національно-патріотичне виховання молоді, активну громадську діяльність, відданість справі та зазначили, що зараз молоде покоління прикарпатців захищає нашу свободу на фронті, волонтерить в тилу та гідно представляє нашу країну на міжнародній арені.

Керівниця області привітала молодь зі святом та зазначила, що сьогодні молоде покоління прикарпатців захищає нашу свободу на фронті, волонтерить в тилу та гідно представляє нашу країну на міжнародній арені.

«Дорога молоде, ваші найкращі роки юності, молодості припадають на дуже складні часи, коли в державі війна, яка забирає найкращих захисників і захисниць, - звернулася до присутніх Світлана Онищук. -  Наші воїни на передових позиціях боряться за майбутнє нашої держави, за те, щоб ви мали життя в своїй Богом даній країні, щоб ви могли жити, працювати на рідній землі, щоб діти, молоде покоління мали світле майбутнє в своїй державі. І знаю, що кожен із вас незважаючи на складність, на всі виклики, які кожен день стоять перед вами, ви стараєтеся робити все, для того щоб найшвидше настала Перемога, щоб захисники і захисниці з Перемогою повернулися додому, до рідних і близьких».

Також з вітальним словом до молоді та присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету Руслан Запухляк: «Сьогодні молодь Прикарпаття - це сильні та креативні люди, які завжди в числі лідерів та беруть участь у суспільно-політичних процесах нашої держави. Найголовніше, це те, що вони прикладають максимально зусиль для розвитку та становлення своєї країни. Від імені університету вітаємо вас із цим днем та бажаємо усім Перемоги, миру, удачі та великого потенціалу. Слава Україні!».