Logo
24 Квітня 2019, 11:17

У Франківську висадили Пам'ятні дерева

Сьогодні, 24 квітня в міському парку імені Шевченка відбулося висадження дерев в межах програми "Пам'ятне дерево" .

Висадили такі "Пам'ятні дерева": сакуру, слива Піссарді та тюльпанове дерево, пише Типовий Франківськ.

"До громадкості долучається багато хто. Люди самі купляють саджанці, а департамент виговляє таблички. Я запропонувала раніше таку ідею. І знаєте, дуже багато людей долучилося. Цей проект вже інсував про пам'ятні дерева, але зараз дали йому назву",- розповідає директор КП “Центр розвитку міста і рекреації” Руслана Василюк.

Ідею такої програми позичили в Канаді.

"Ця ідея тільки стартувала, ми плануємо посадити 1200 дерев. Хочемо залучити мешканців, щоб могли посадити своє Пам'ятне дерево. Ми вже маємо перших учасників. Ми даємо людям різний вибір дерев, ми ставимо вимоги від 2 метрів, щоб вандалам важче було їх зламати", - каже перший заступник департаменту ЖКГ Ігор Санчук.

Вартість тюлапанового дерева складає приблизно 1500 гривенью Департамент ЖКГ виготовляє таблички і пропонує різні породи дерев. Також ще збирають заявки на осінню посадку. До кінця весняної посадки мають посадити ще 7 дерев.

Загальна сума, яку зібрала компанія CoreValue на висадку 5 тисяч гривень. Збирали цю суму два тижні.

"Ми дуже зраділи такій ідеї, щоб посади щось значуще в нашому рідному місті. Ми обрали гарні дерева. Маємо сподівання, що вони стануть окрасою парку. Ми активні читачі і дізналися про цю ідею в інтернеті. Гроші зібрали в колективі",- каже представник компанії Денис Бабинський.