Logo
10 Липня 2024, 11:05

У Франківську визволили з зачинених ліфтів багатоповерхівок 8 людей, з них четверо - діти

Вчора в другій половині дня у ліфтах багатоповерхівок міста Івано-Франківська рятувальники тричі виїжджали надавати допомогу людям, які застрягли у ліфті через відключення електроенергії. В пастці опинились як дорослі, так і діти, передає Типовий Франківськ.

Так, вчора у період стабілізаційних відключень, в багатоповерхівці по вулиці Вовчинецька, рятувальники вивільнили з ліфта 3 особи з них півторарічна дитина, а по вулиці Симоненка в ліфті застрягли троє дітей. Ще один виїзд зареєстровано по вулиці Пилипа Орлика, де рятувальники надали допомогу населенню з відкривання дверей ліфта, в якому застрягло двоє дорослих.

Чи не щодня до рятувальників надходять повідомлення про надання допомоги людям, які застрягають в ліфтах. Саме задля власної безпеки рятувальники застерігають громадян, не користуватися ліфтами у періоди стабілізаційних відключень електроенергії у будинку та під час повітряних тривог.

"Навіть коли є світло постарайтеся не користуватися ліфтом, щоб у разі аварійного вимкнення не опинитися у пастці", - йдеться в повідомленні.