Logo
4 Липня 2014, 23:44

У Франківську визначать краще ОСББ, будинковий і територіальний комітети

ОСББ
До Дня Незалежності України Департамент комунального господарства, транспорту та зв’язку Івано-Франківська оголошує міський конкурс на визначення кращого будинкового комітету, територіального комітету та кращого ОСББ.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані будинкові, територіальні комітети та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, розташовані на території міста.

Серед критеріїв визначення переможців огляду-конкурсу ­ утримання вуличних і дворових територій; благоустрій, будівництво, встановлення і утримання споруд, архітектурних форм; озеленення території; залучення жителів до спільного вирішення питань благоустрою території та утримання житла; надання допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, внесення пропозицій з цих питань до виконавчого комітету міської ради; сприяння правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку; сприяння депутатам різних рівнів в організації зустрічей з виборцями, прийому громадян; стан будинку, прибудинкової території; стан роботи з озелененням прибудинкової території, вулиць, тощо; стан та збереження пам’яток історії; стан озеленення балконів; організація роботи з населенням, роль будинкових комітетів та ОСББ в роботі з населенням; особистий прийом громадян керівництвом будинкового комітету та ОСББ.

За словами директора Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака, метою конкурсу є стимулювання мешканців міста щодо благоустрою своїх будинків і прибудинкових територій, розвиток ініціативи територіальних громад в утриманні та благоустрою місць свого проживання.

«Місту такий конкурс необхідний для того, щоб Івано-Франківці долучалися до утримання своїх територій, своїх будинків, щоб ініціювали нові ідеї та практики, втілювали їх у життя, робили наше місто ще кращим і ще комфортнішим», – зауважив Михайло Смушак.

Нагородження переможців відбудеться під час святкових заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України. Призовий фонд конкурсу – 50000 грн.