Logo
28 Травня 2019, 20:56
Теги: табір, кошти

У Франківську на путівки до літніх таборів виділили понад мільйон гривень

Впродовж літніх канікул відповідними службами Івано-Франківської міської ради здійснюються заходи по оздоровленню дітей міста.

Про це повідомляє прес-служба міської ради, пише Типовий Франківськ.

До процесу оздоровлення залучено департамент освіти і науки, департамент молодіжної політики, сім`ї та спорту, департамент культури, службу у справах дітей, управління охорони здоров`я.

Оздоровленню підлягають усі діти міста Івано-Франківська, проте в першочерговому порядку забезпечуватиметься відпочинок та оздоровлення дітей, що відносяться до пільгових категорій та дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередню участь в АТО.

Під особливим піклуванням пребуватимуть 173 дитини - сироти та позбавлені батьківського піклування, а також 19 дітей, які перебувають у складних життявих обставинах.

Вже традиційно у навчальних закладах міста організовуються пришкільні табори, мовні школи, забезпечується відправлення дітей у позаміські табори «Лімниця», «Артек», «Молода гвардія» та інші. Для придбання путівок з міського бюджету виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень, що на 200 тисяч гривень більше, ніж у попередньому році.

Нагадаємо, що до Дня захисту дійтей в Івано-Франкіську підготували чимало заходів.