Logo
4 Березня 2024, 20:13

У Франківську за вихідні патрульні виявили три факти незаконного обігу наркотичних речовин

На вулиці Коновальця увагу патрульних привернув невідомий. Останній, щойно помітивши інспекторів, помітно занервував та намагався уникнути зустрічі з ними. Під час поверхневої перевірки 42-річного чоловіка, поліцейські виявили таблетки невідомого походження, схожі на наркотичні, передає Типовий Франківськ.

Другий, схожий факт патрульні зафіксували на вулиці Маланюка: поліцейські здійснюючи піше патрулювання побачили невідомого громадянина. Останній був наляканий появою правоохоронців. Під час спілкування повідомив, що має заборонені речовини, та показав чотири пакетики із речовиною білого кольору, та ємність з речовиною рослинного походження.

Третя подія мала місце на вулиці Надрічній. Патрульні зупинили автомобіль Renault, у салоні якого окрім водія перебував пасажир. Під час поверхневої перевірки у нього виявили згорток з невідомою речовиною, ймовірно, наркотичною.

"В усіх випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу, походження ймовірних наркотиків з’ясовуватимуть експерти", - йдеться в повідомленні.

 

 

Фото з відкритих джерел