Logo
29 Жовтня 2020, 18:20

У Франківську засудили чоловіка, який намагався продати сина

В Івано-Франківську засудили чоловіка, який намагався продати двомісячного сина. Чоловік сяде у в'язницю на вісім років.

Такий вирок виніс Івано-Франківський міський суд, пише Суспільне.

Продати немовля чоловік намагався у липні 2018-го року. Франківець зустрівся із ймовірним покупцем та запропонував йому придбати дитину за 100 тисяч гривень. 30-го липня чоловіку таки вдалося продати дитину.

У суді обвинувачений свою вину не визнав. Він сказав, що не мав наміру продавати сина, а хотів обманом видурити гроші у покупця. Та пояснити, чому він передав сина у руки покупця, чоловік не зміг.

Один зі свідків у суді розповів, що у липні 2018-го року він відпочивав на лавці біля залізничного вокзалу у Франківську. До нього підійшло двоє чоловіків. За їхніми словами, вони переживають скрутні часи, тому хочуть продати одну дитину. При цьому чоловіки повідомили, що нададуть свідку, як винагороду 5 000 гривень. Один з цих чоловіків був обвинувачений.

Після цього свідок звернувся до поліції. Він також розповів, що 30-го липня на вулиці Залізнична у Франківську в одному із кафе чув, як чоловіки домовлялися про ціну за продаж дитини. Йшлося про 100 тисяч гривень. Після отримання грошей чоловік передав немовля. Пізніше його затримали.

Інший свідок у суді повідомив, що брав учать у слідстві. Напередодні він зустрічався з обвинуваченим. Саме йому чоловік пропонував придбати сина за 100 тисяч. Наступного дня свідок отримав від поліцейських 100 тисяч гривень. В одному із кафе біля вокзалу він "купив" дитину. Свідок підтвердив, що гроші перераховували дві жінки, які були разом з обвинуваченим.

Чоловіка визнали винним у торгівлі людьми та засудили на вісім років позбавлення волі з конфіскацією майна.