Logo
20 Березня 2019, 16:52

У Франківську затримали пакистанця-нелегала

З Івано-Франківщини у примусовому порядку відправляють до країни походження 21-річного громадянина Пакистану.

Таке рішення прийнято після того, як працівники міграційної служби уважно вивчили документи та обставини перебування іноземця на території України.

Молодий чоловік порушив встановлений термін перебування в країні, відтак зобов’язаний негайно її покинути.

За деякими даними, насправді він мав намір перебратися до однієї з країн ЄС, проте йому було повідомлено про неможливість досягнення цієї мети через факт його нелегального перебування в Україні, йдеться на сторінці Facbok прес-служби УДМС України в області.

Подібні випадки не є поодинокими. Лише в Івано-Франківській області цьогоріч задокументовано 27 фактів незаконного перебування іноземців в Україні. У кожному разі їх притягнуто до адміністративної відповідальності і зобов’язано покинути територію України.

Тим часом працівники міграційної служби спільно з правоохоронцями продовжують здійснювати профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», спрямовані на виявлення іноземців-нелегалів.

У зв’язку з цим УДМС України в Івано-Франківській області сподівається на розуміння людей і навіть їх сприяння у виявленні порушень міграційного законодавства. Часом працівники міграційної служби проводять перевірки у закладах дозвілля та вечірнього відпочинку громадян, де частими відвідувачами є іноземці.

Не варто цього лякатися чи дивуватися: чинне законодавство надає працівникам міграційної служби відповідні повноваження на перевірку документів у громадян інших країн, натомість іноземці зобов’язані дотримуватися правил перебування в Україні.

УДМС в області буде вдячне за інформацію щодо можливих порушень правила в’їзду та перебування в Україні, встановлених для громадян іноземних держав, надану у будь-який спосіб. Конфіденційність гарантується.