Logo
15 Вересня 2020, 13:47
Теги: вакцина

У Франківську зменшилася кількість вакцинованих дітей до року

Близько 50 % франківських дітей віком до одного року вакциновані. В основному, це планові щеплення проти дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту, туберкульозу та гемофільної інфекції. Це приблизно на 10 % менше, ніж у минулому році.

Про це кореспондентам Суспільного Карпати повідомила лікарка кабінету профілактичних щеплень Івано-Франківської міської дитячої поліклініки Христина Судак.

За її словами, проблема полягає у відсутності поставки вакцини від гепатиту Б. Мова йде про приблизно 2,5 тисяч доз для міста.

Під час карантину лікарі міської дитячої поліклініки, що на вулиці Тичини, приймають за попереднім записом. При вході в приміщення пацієнтам міряють температуру, а в журнал записують особисті дані та в якого лікаря мають прийом.

Подружжя Атаманчуків разом із восьмимісячними двійнятами Матвієм та Іллею прийшли до свого педіатра. Сьогодні робитимуть щеплення від дифтерії, кашлюку та правця. За останні три місяці - це третє планове вакцинування.

"Педіатр дивиться, чи діти здорові. Якщо так - відправляє в кабінет щеплень. Ми розуміємо, що це потрібно. Стараємося проходити все, що планове", - розповів батько двійнят Ростислав Атаманчук.

За день у кабінеті щеплень міської поліклініки приймають до 50-ти маленьких пацієнтів, серед яких десять - віком до року. На кожну дитину витрачають 15 хвилин.

Детальніше в сюжеті Суспільного: