Logo
10 Березня 2021, 14:30

У Франківську знеструмлять ОСББ "Галицький двір"

ОСББ «Галицький двір» буде знеструмлено 16 березня.

Наразі його заборгованість за електроенергію, яка виникла внаслідок систематичної недоплати, становить понад 68 тис. грн. Крім того, негативна тенденція розрахунків зберігається.

Про це інформують у  ТОВ «Прикарпатенерготрейд», пише Типовий Франківськ.

Напередодні ТОВ «Прикарпатенерготрейд» підписав договір про реструктуризацію боргу з головою ОСББ. Завдяки цьому вдалось уникнути вимкнення електроенергії, запланованого на 2 березня.

Відповідно до договору споживач мав чітко дотримуватись графіка погашення заборгованості і заплатити першу частину коштів до 5 березня. Проте станом на сьогодні, на жаль, не здійснено жодної оплати. Як наслідок, об'єкт буде знеструмлено 16 березня і споживач вже отримав про це попередження. 

«Зі свого боку ми йшли на усі можливі кроки, аби уникнути вимкнення. ОСББ перебуває на загальному розрахунку як колективний споживач, тому знеструмлення стосується всіх приміщень, в тому числі житлових. Наша компанія з розумінням ставиться до того, що в умовах карантину населення не оплачує послуги в повному обсязі. Проте ми змушені діяти в межах чинного законодавства, аби захистити інтереси решти наших клієнтів і забезпечити надійне електропостачання», - зазначає заступник начальника департаменту по взаємодії з клієнтами «Прикарпатенерготрейду» Василь Бойчук.

Нагадаємо, що під час карантину діє мораторій на вимкнення населення. Проте, за роз’ясненням Держенергонагляду, він не поширюється на колективних споживачів, які розраховуються за загальним будинковим лічильником.