Logo
29 Грудня 2014, 09:02

У Франківську зустрічали визволеного з полону бійця «Донбасу» (ФОТО)

У неділю, 28 грудня в Івано-Франківську, біля готелю “Надія” зустрічали звільненого з полону бійця “Донбасу” Антона Боїва.

1

25-річний молодий чоловік потрапив у полон в Іловайську. Рідні, які прийшли його зустрічати кажуть, що на його повернення чекали 123 дні, пише Репортер.

“Він подзвонив сам 31 серпня, ще тоді у них не забрали телефони і сказав, що їх забрала російська армія, говорить мати бійця Наталія Нагорняк. – Від того часу ми чекали 123 дні. Він раз на місяць дзвонив, дозволяли. Спершу казав, що били, допитували, а потім перестали”.

Зустріти Антона прийшли його рідні, сусіди, друзі та знайомі з жовтими-блакитними кульками, прапорцями, квітами та колядками.

“Ми були в Донецьку в СБУ, –  розповідає Антон Боїв. – Надіялися на швидкий вихід звідти і дочекалися. Спершу до нас ставилися як до карателів, але з часом дізналися чим ми займалися, що робили й змінили свою думку. Взагалі змінили свою думку про події, які відбуваються з нами і з ними. Ми їх кожен день переконували і казали, аби ті здавалися”.

Зараз, каже Антон, єдине чого хоче відіспатися, побачити батьків, брата, подякувати всім людям, які підтримували їхню  родину.

7

3

4

6

5