Logo
14 Травня 2021, 13:15

У Галицькому парку лісівники оновлюють рекреаційні місця

У Галицькому національному природному парку лісівники розширили відпочинкову зону у рекреаційному пункті «На старій Галицькій дорозі», встановивши додатково три нові альтанки.

Про це інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства, пише Фіртка.

«Місце відпочинку користується неабиякою популярністю серед гостей Галича, місцевих мешканців та мандрівників. У вихідні його відвідує понад півтора тисячі людей», - розповідає директор парку Олег Гайдук.

Рекреаційне місце облаштовано альтанками, дитячим майданчиком, аншлагами, мангалами, встановлені смітники. На території Галицького парку вздовж основних автомобільних трас та у мальовничих місцях встановлено цілий ряд рекреаційних пунктів, зокрема біля річок Лімниця та Дністер, на автошляхах Галич – Калуш, Івано-Франківськ – Львів, Івано-Франківськ – Тернопіль.

До прикладу, рекреаційна зона «Підгірки» має 15 відпочинкових місць, обладнаних альтанками, столиками, лавами, мангалами. Також на березі річки Лімниці лісівники Галицького НПП облаштували оглядовий майданчик, впорядкували джерело.

На лівому березі Дністра встановлено укриття від негоди з лавами та столами, облаштовано місця для вогню, наметів, вбиральню, дерев’яну огорожу. Зону відпочинку організовано для любителів водних подорожей та сплавів по Дністру. Для зручності туристів лісівники навіть облаштували естакаду для збору плавзасобів.

Лісівники запрошують на відпочинок, але просять дбайливо ставитися до лісових меблів і залишати місця відпочинку чистими.