Logo
29 Листопада 2023, 19:21

У гаражі налагодили виробництво алкоголю: на Прикарпатті викрили діяльність підпільного цеху

У ділків вилучили підакцизної продукції на чверть мільйона гривень, пише Типовий Франківськ з посиланням на поліцію області.

Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань спільно зі слідчими підрозділами поліції продовжують заходи з виявлення порушень, пов’язаних з незаконним обігом підакцизної продукції. Так, поліцейські встановили групу осіб, які на території Калуша налагодили підпільне виробництво алкогольної продукції. Приміщення гаража ділки обладнали під цех, де кустарним способом виготовляли горілку, змішуючи спирт з водою.

Виготовлену продукцію реалізовували в пластиковій та скляній тарі своїм клієнтам. На скляні пляшки наліплювали підроблені марки акцизного податку. Окрім цього, пропонували до продажу тютюнові вироби без марок акцизного податку та спирт у пластиковій тарі гуртовими партіями.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській провели обшуки за місцем проживання фігурантів, транспортних засобах та у підпільному цеху. Вилучили 700 літрів спирту, 3 700 пачок цигарок без марок акцизного податку, дві автівки та гроші.

За попередніми даними, вартість вилучених підакцизних товарів становить понад 250 тис. грн. Наразі призначено ряд експертиз, після проведення яких пройматиметься рішення щодо повідомлення причетним особам про підозру.

"Кримінальне провадження розслідується за статтями 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.