Logo
11 Березня 2019, 14:20

У їдальні франківської гімназії №2 відмовились від готівки

Нещодавно ще один навчальний заклад в Івано-Франківську приєднався до безготівкових розрахунків за обіди - у їдальні гімназії №2 встановили POS-термінал ПриватБанку.

Все більше навчальних закладів переходять на безготівкові розрахунки у їдальнях. Це не тільки безпечніше з погляду гігієни, але й зручніше та швидше, пише Бліц-інфо.

Більше десяти шкіл на Прикарпатті вже встановили термінали, в яких учні розраховуються Карткою Юніора від ПриватБанку.

Картка Юніора - це дитяча банківська картка, яка наділена всіма властивостями “дорослої“, і прив’язана до рахунку одного з батьків. Мамі чи татові приходять сповіщення про витрати дитини або запит на поповнення, якщо коштів на покупку не вистачило. За бажанням батьки можуть встановити денний ліміт використання коштів. У період навчання картку можна використовувати у шкільних їдальнях, в яких ПриватБанк встановлює POS-термінали. Також Картка Юніора знижує ймовірність крадіжок готівки серед школярів. До переліку таких шкіл долучилась Івано-Франківська гімназія № 2, яка впроваджує нові технології.

"Усі батьки турбуються про здоров’я своїх дітей, однією з основних умов якого є здорове і збалансоване харчування, - зауважила керівник напрямку ЮніорБанк на Прикарпатті Ольга Івасів. - Проте часто замість комплексного сніданку чи обіду у шкільній їдальні учні бігають до магазину по снеки, шоколадки чи газовані напої. І, на жаль, батьки не можуть проконтролювати, куди саме витратила дитина свої кишенькові гроші. До того ж, якщо ж дитина загубить картку, всі кошти на ній залишаються, а процес відновлення у найближчому відділенні ПриватБанку займе всього кілька хвилин".

Крім всього, картка Юніора - це інструмент самодисципліни. Використовуючи її, діти навчаються правильно витрачати кошти, заощаджувати, накопичувати. Для того, щоб робити це грамотно, ПриватБанк безкоштовно пропонує спеціальні навчальні програми. Протягом року працює Бізнес-Школа Юніорбанку. Тут на щотижневих заняттях кращі фахівці банку та сертифіковані тренери навчать дітей і підлітків фінансової грамотності та вмінню використовувати сучасні банківські інструменти.

Зауважимо, що Картку Юніора батьки самостійно можуть миттєво отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку з наявністю свідоцтва про народження дитини. А встановлення та обслуговування POS-терміналу у школі не потребує додаткових витрат від батьків.