Logo

У Івано-Франківському сервісному центрі запустили новий онлайн сервіс перевірки наявності номерних знаків

 Сьогодні, 25 червня, в оновленому сервісному центрі Івано-Франківська запрацював новий онлайн сервіс перевірки наявності номерних знаків.

 Презентували програму заступник начальника ГЦС МВС Юрій Смольянінов та начальник РСЦ ГСЦ МВС В Івано-Франківській області Олег Шпек.

 Власники автомобілів зможуть переглядати улюблену комбінацію номерних знаків та побачити в якому сервісному центрі МВС вона знаходиться.

 Івано-Франківський сервісний центр знаходиться за новою адресою вул. Коновальця 229 У. Це сучасне просторе приміщення з відкритим простором, обладнане новітнім технологічним устаткуванням, які сприяють якісному та швидкому наданню адміністративних послуг. Крім того, тут є дитячий куточок, буккросинг-полиця та паркувальні місця.

 "Окрім нових робочих місць, сервісний центр забезпечить дохід в міський бюджет", - каже мер міста Руслан Марцінків.

 За останні два роки сервісні центри активно розвивали онлайн-послуги. Так, був створений кабінет водія, в якому автовласники можуть подивитися свої штрафи, сплатити їх, взяти витяг про свій автомобіль, та отримати інші послуги. Також, планується створити можливість продавати автомобіль через кабінет, укладати договір купівлі-продажу онлайн та реєструвати за собою бажаний номерний знак.