Logo
18 Грудня 2014, 12:29

В Івано-Франківську для дітей воїнів учасників АТО та дітей, що потребують підвищеної соціальної допомоги організують свято Миколая

Завтра о 12.00 у приміщенні Актової зали Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника  відбудеться Загальноміське свято за участю колективів Міського центру дитячої та юнацької творчості під назвою „Чекаємо святого Миколая” в рамках благодійної акції для дітей воїнів учасників АТО та дітей, що потребують підвищеної соціальної уваги.

миколай

Метою проведення свята є збереження та популяризація народних традицій через залучення дітей до участі в масових заходах із їх творчими досягненнями в мистецтві хореографії, музики та театру з вірою в світлу, добру казку.

Таку казку-свято Миколая для дітей міський Центр дитячої та юнацької творчості проводить щорічно. Гостей свята чекають чудові художні композиції, казкові персонажі, світ музики і  танців. А презентуватимуть свою майстерність 240 вихованців різних  колективів.

Організатором і виконавцем заходу є Міський центр дитячої та юнацької творчості при підтримці Управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Студентського центру культури і дозвілля ПНУ ім. В.Стефаника, волонтерської групи ГО „Громадська ініціатива Галичини” та благодійного фонду „Станіславський Благодійний Конгрес”.

„Наші викладачі і вихованці неодноразово брали участь у різноманітних акціях, виступах, майстер-класах для збору коштів на потреби воїнів у зоні АТО. Особливим також є те, що в цьому році до педагогічного колективу Міського центру дитячої та юнацької творчості влилися і біженці, які змушені були покинути Луганську і Донецьку область. Ці викладачі також долучаються до участі в концертній програмі, а отже Україна дійсно є єдиною, без поділу на Схід чи Захід”, – зауважує директор МЦДЮТ Ірина Волинська.

На перегляд святкового дійства запрошено понад 500 дітей загальноосвітніх навчальних закладів міста та області спільно з їх батьками, волонтери та гості.