Logo

У Івано-Франківську на новорічно-різдвяні свята колядуватимуть відомі артисти та співаки з-за кордону

Виставки, концерти, вистави, коляда, парад маланок відбуватимуться в Івано-Франківську та області аж до 14 січня.

Про це повідомили під час оперативної наради міського голови 28 грудня.

За словами директорки Департаменту культури Надії Загурської цьогоріч на Франківщині буде безліч заходів, колядуватимуть гості з інших областей та з-за кордону, заслужені артисти України, будуть цікаві масові заходи зокрема хода маланок та хода з різдв’яними зірками.

“Незважаючи ні на що ми повинні собі створювати настрій. Наше місто завжди славилося тим, що проводиться багато заходів. Заплановано 144 заходи, з них 59 у селах та 56 у бібліотеках. Зокрема 31 грудня на Вічевому майдані буде новорічна онлайн-програма “Новорічна ніч-2022”, початок о 23:00, 5 січня в виставковому залі ДХудШ о 13 годині відкриють виставку композицій “Різдвяні фантазії”, 8 січня на Вічевому майдані залунає коляда, початок о 16:00 також будуть майстер-класи. 9 січня о 12:00 у Храмі Царя Христа буде Божественна Літургія та відкриття ХІІІ Міжнародного Різдвяного фестивалю “Коляда на Майзлях”, паралельно буде онлайн-трансляція на Вічевому майдані”, – каже директорка Департаменту культури Надія Загурська.

Також 9 січня в місті планують провести різдвяну ходу з шопками та різдвяними зірками о 14:30 початок. Учасники йтимуть колядуючи від Храму Царя Христа по вулиці Незалежності до Вічевого майдану. Того ж дня о 16 годині на Вічевому майдані співатиме Державний академічний Волинський народний хор. Фестивальні виступи колективів в рамках фестивалю “Коляда на Майзлях” відбуватимуться у Храмі Царя Христа з 9 по 13 січня о 18:00. Колективи з Канади, Румунії, Львова, Луцька, Польщі, Португалії, Іспанії, Литви, Києва виступатимуть цьогоріч у Франківську в рамках цього фестивалю.

Також 14 січня заслужена артистка України Оксана Муха та рок-музикант Тарас Чубай співатимуть на гала-концерті ХІІІ Міжнародного Різдвяного фестивалю “Коляда на Майзлях” о 16 годині у Храмі Царя Христа.

Того ж дня буде парад Маланок, будуть йти “маланки” по “стометрівці” а потім буде виступ Тараса Чубая на Вічевому майдані.

 

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване