Logo
22 Квітня 2015, 17:59

У Івано-Франківську відбулось засідання обласної призовної комісії

У вівторок під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігора Пасічняка відбулося засідання обласної призовної комісії. пасічняк

Члени комісії заслухали звіт голів призовних комісій Богородчанського, Верховинського, Косівського і Надвірнянського районів та міста Яремче про хід призову на строкову військову службу в районах, хід медичного обстеження та проблемні питання.

Про це повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації, голова обласної призовної комісії Ігор Пасічняк відмітив злагоджену роботу структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, військкомату, медичних закладів і правоохоронних органів Богородчанського району щодо виконання заходів з призову.

За інформацією начальника відділу комплектування та  призову (підготовки до військової служби) – заступника військового комісара облвійськкомату В.Волинкова у війська вже відправлено  75 чоловік молодого поповнення.

Тисменицький район перший в області виконав план з призову  в повному обсязі.

Ще 92 юнаки будуть направлені до військових частин сьогодні, в тому числі 18 з них в окремий Новоросійсько-Київський ордена Червоного Прапора полк Президента України.