Logo

У Калуші розпочався V міжнародний турнір з боксу, присвячений пам’яті загиблим Героям АТО

Турнір з боксу започаткували ще в 2015 році.

Упродовж трьох днів у Калуській ДЮСШ «Сокіл» відбуватимуться бої  в рамках міжнародного турніру з боксу, що  присвячений пам’яті загиблим  та зниклим безвісти Героям АТО.

На урочисте відкриття турніру завітали: 

• депутат обласної ради, голова обласної організації політичної партії Всеукраїнського Об'єднання «Платформа Громад», голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Назарій Іванів; 

• депутат Івано-Франківської обласної ради від політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Платформа Громад», голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку Івано-Франківської обласної ради Тарас Виноградник;

• представник Міністерства у справах ветеранів України в Івано-Франківській області Володимир Веркалець;

• голова громадської спілки "Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО" Мирослав Кріль.

Підтримати та вболівати за учасників турніру завітали родичі загиблих захисників.

Серед претендентів на звання найсильнішого боксера турніру – вихованці із спортивних шкіл з Білорусі, Латвії, Молдови, Угорщини та з різних регіонів України.

Назарій Іванів зазначив: «Такий захід є вкрай важливий. Ми маємо пам'ятати, що завдяки таким героям можемо тут зібратися і провести змагання. Перш за все, хочу висловити співчуття для близьких і рідних загиблих та хочу сказати те, що вони будуть жити в наших душах і серцях вічно. Дякую всім хто долучився до організації цього проєкту, а також спортсменам за те, що ви сьогодні знайшли час і взяли участь у змаганнях в честь нашим героям, які віддали життя за незалежність».

photo-2021-11-19-17-57-55

Боксерський турнір - добра нагода зібрати спортсменів. Кожен учасник матиме можливість  показати свою майстерність та продемонструвати свою  жагу до перемоги. Головне для учасників не медалі чи визнання, а звичайне людське спілкування та обмін спортивним досвідом.  

photo-2021-11-19-16-17-06

У такий спосіб важливо показати, що життя продовжується, каже Тарас Виноградник, і додає,- «ми об’єднуємо два важливі питання. Про тих, хто вибороли свою незалежність та втратили життя, а також потрібно не забувати про те, що війна триває. Я сам займався спортом і кожні змагання це є досвід. В тренувальному залі це одне, а коли ти виїжджаєш на змагання, це зовсім інше!»

За підсумками змагань сьогодні боксери проявляли в ринзі високу майстерність та вольові якості. Зокрема чемпіонами турніру стали Юрій Олійник, Юрій Гнатюк, Артур Ляхович, Ілля Юровський, Григорій Дуркало, Роман Данилів, Андрій Мимоход, Ростислав Федорко.

Другі місця здобули Арсен Симурник, Олександр Ониськів, Володимир Колесник, Дмитро Швець, Володимир Кондратенко.
Кращими боксерами турніру визнали калушанина Романа Даниліва у ваговій категорії до 52 кг та Ігоря Телегіна у ваговій категорії до 80 кг з Донецька.

Серед організаторів турніру: Калуська міська рада (міський голова Андрій Найда), Калуська громадська спілка учасників АТО /ООС (голова Олександр Соколовський), ГО «Івано-Франківське фізкультурно-спортивне товариство учасників АТО/ООС (голова Дмитро Мельников), Всеукраїнське Об’єднання політичної партії «Платформа громад» та інші. 

Спортсмени вдячні за організацію, проведення та  підтримку Всеукраїнському  Об'єднанню політичної партії  "Платформа громад".  Управлінню спорту Івано-Франківської облдержадміністрації,  Федерації боксу Івано-Франківської області. Дякують усім спонсорам та меценатам! 

photo-2021-11-19-18-09-10