Logo
17 Жовтня 2021, 17:02

На Прикарпатті суд виніс вирок листоноші, яка привласнювала пенсії та субсидії

Калуський міськрайонний суд виніс вирок листоноші Центру поштового зв`язку м. Калуша, яка під час роботи привласнювала пенсії та субсидії.

Обвинувачена у травні-червні 2021 року привласнила пенсії та субсидії на суму більше 30 тисяч гривень. Жінка підробляла підписи отримувачів пенсій та субсидій, а у звітах вказувала, що кошти доставлені.

У судовому засіданні обвинувачена вину у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень визнала повністю та підтвердила, що дійсно кримінальні правопорушення вчиняла при обставинах викладених в обвинувальному акті. Цивільний позов визнає повністю, у вчиненому щиро розкаялася. 

Про це йдеться у вироку суду.

Суд врахував ті обставини, що обвинувачена раніше не притягалася до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується по місцю проживання, на утриманні має трьох неповнолітніх дітей, частково відшкодувала завдані збитки, а також з врахуванням наявності пом’якшуючих обставин таких як: щире каяття у вчиненому, повне визнання вини, суд приходить до переконання, що виправлення і перевиховання обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства, а тому її слід звільнити від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком, на підставі ст.75 КК України, з покладенням на неї обов`язків, передбачених ст.76 КК України.

Суд визнав особу винуватою та призначив остаточне покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі.
Згідно ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням та встановив їй іспитовий строк – 2 (два) роки.

Також, суд ухвалив ріщення стягнути з жінки на користь Акціонерного товариства "Укрпошта" в особі Івано-Франківської дирекції АТ "Укрпошта" — 37 200,90 грн. матеріальних збитків.Фото з відкритих джерел ілюстративне.