Logo
10 Серпня 2019, 11:45

У Калуші утеплили фасад ще одного будинку

Як випливає з повідомлення управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради, станом на 8 серпня завершено роботи з капітального ремонту фасаду житлового будинку на вулиці Хіміків, 6.

Роботи виконувало приватне підприємство «Еліт-хол». У міському бюджеті на капітальний ремонт фасаду цього будинку з утепленням заклали 1 мільйон 420 тисяч гривень. Договір з підрядною організацією УЖКГ уклало 5 липня на суму близько 1 мільйона 404 тисяч гривень, інформують "Вікна".

Загалом цього року у Калуші запланували утеплити більше будинків, ніж у попередні. Йдеться про продовження утеплення на майдані Шептицького, 4 (йдеться про «глуху» стіну будинку, на першій утепленій стіні свого часу намалювали мурал). Також у перелік на проведення таких робіт включили будинки за адресами: Підвальна, 6, Хіміків, 6, Коновальця, 7 і 12, Тихого, 9, і Хмельницького, 57.

Зараз по усіх будинках, за винятком Тихого,9, або ведуть роботи, або вони вже завершені. Як повідомила у коментарі «Вікнам» в. о. начальника відділу капітального ремонту житлового фонду Світлана Масляк, проектно-кошторисна документація з капітального ремонту фасаду будинку на вулиці Тихого, 9 знаходиться на експертизі, тож договір з підрядником планують укласти орієнтовно за тиждень і відповідно згодом приступлять до робіт. У бюджеті міста на капремонт фасаду цього будинку заклали 1,4 мільйони гривень.

Цього року всі будинки, по яких вже уклали договори, утеплюють різні підрядники.

Так, сума договору на капітальний ремонт фасаду житлового будинку на вулиці Коновальця, 7 становить майже 1 мільйон 331 тисяч гривень (у бюджеті на цей проект заклали 1 мільйон 350 тисяч гривень). Роботи виконує підприємець Михайло Найда.

Капітальний ремонт фасаду житлового будинку на вулиці Коновальця, 12 виконує підприємець Ігор Майко, сума договору становить понад 1 мільйон 037 тисяч гривень (у міському бюджеті — 1 мільйон 50 тисяч гривень).

А капітальний ремонт фасаду житлового будинку на вулиці Б. Хмельницького, 57 виконує приватне підприємство «Добробуд», сума договору — понад 1 мільйон 383 тисяч гривень (у бюджеті — 1,4 мільйони гривень).

У цих трьох будинках роботи з утеплення ще тривають.

Окрім будинку на вулиці Хіміків, 6 вже завершено два менші проекти. Йдеться про утеплення стіни будинку на майдані Шептицького, 4. Тут роботи виконував підприємець Ігор Чура. Сума договору склала понад 295 тисяч гривень (у бюджеті — 298 тисяч гривень). Капітальний ремонт фасаду житлового будинку на вулиці Підвальна, 6 (тут утеплювали верхній технічний поверх) виконувало приватне підприємство «Енерготех НГ» за близько 282 тисяч гривень (у бюджеті — 290 тисяч гривень).

Замість черепиці — металопрофіль

Цього року у міському бюджеті заклали 335 тисяч гривень на капремонт декоративних черепичних покриттів над балконами трьох багатоповерхівок, а саме: на вул. Біласа і Данилишина, 8 та на проспекті Лесі Українки 16 і 16а.

Наразі УЖКГ уклало угоди по двох будинках — на вулиці Біласа і Данилишина, 8 та на проспекті Лесі Українки, 16 а. Обидва договори на однакову суму — близько 75 тисяч гривень. Підрядною організацією є приватне підприємство «Ізолбуд».

І хоча йдеться про капремонт черепичного покриття, насправді його замінюють на покриття з металевого профілю. Як пояснила у коментарі «Вікнам» в. о. начальника відділу капітального ремонту житлового фонду Світлана Масляк, такі роботи передбачені проектом — металопрофіль є довговічним і більш надійним покриттям.