Logo
27 Січня 2022, 16:36

У Калуші відкрили кімнату для постраждалих від домашнього насильства

У в Калуші відкрили денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі.

Це тимчасовий притулок для жінок і дітей, які зазнали домашнього або гендерно зумовленого насильства. На облаштування центру виділено державну субвенцію в розмірі близько 574 тис. грн.

Про це повідомили  в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Основним завданням денного кризового центру є забезпеченням постраждалих місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування та надання необхідної допомоги. Також постраждалі від домашнього насильства зможуть отримати послуги психолога чи юрисконсульта та ін.

У денному кризовому центрі створені всі необхідні умови для комфортного перебування: ремонт, меблі, побутова техніка. Тут можна отримати прихисток від кривдників на період до 10-ти днів. Приміщення влаштовані для дев’яти осіб – шести дорослих і трьох дітей (тільки для жінок з дітьми).

Для отримання кваліфікаційної інформації, психологічної та правової підтримки, а за потреби й екстрене реагування поліції запрацювала Національна гаряча лінія за номером 1547 в цілодобовому режимі на всій території України.