Logo
16 Травня 2019, 16:36

У Калуських закладах первинної меддопомоги зросло фінансування

14 травня Національна служба здоров’я України виплатила закладам, як надають первинну медичну допомогу на території Калуша і Калуського району, кошти за травень.

Сума виплати залежить від кількості укладених декларацій з пацієнтами. У травні проти квітня більше коштів отримали усі заклади первинки міста і району.

Так, Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги у травні отримав майже 2 млн 994 тис. гривень. Це на 50 тис. гривень більше, ніж у квітні – 2 млн 944 тис. гривень, інформують "Вікна".

Калуський районний центр первинної медико-санітарної допомоги у квітні отримав він НСЗУ майже 2,6 млн гривень, щоправда з них лише 1 млн 146 тис. гривень – за квітень, решту – недотримане фінансування за січень-лютий. За травень районному центру виплатити на 74 тис. гривень більше, ніж за квітень – 1 млн 220 тис. гривень.

Центр первинної медико-санітарної допомоги Верхнянської сільської ради у квітні отримав від НСЗУ 287 тис. гривень, а у травні – понад 299 тис. гривень. А фінансування Войнилівського центру первинної медико-санітарної допомоги зросло з 221 тис. гривень у квітні до майже 231 тис. гривень у травні.