Logo
27 Грудня 2021, 18:31

У Калуській дитячій поліклініці відкрили денний стаціонар та облаштували зали із тренажерами

Тепер тут є сучасні фізіотерапевтичні кабінети, зал лікувальної фізкультури та фізичної реабілітації і навіть денний стаціонар, якого у дитячій поліклініці ніколи не було.

Про це йдеться у сюжеті КМТ.

За словами директора Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайла Гаврилишина, загальна вартість оновлень склала близько 3,5 млн гривень, враховуючи витрати на дах, ремонт, встановлення системи вентиляції, меблювання, тощо.

"Нашому обладнанню тепер можуть позаздрити сучасні фітнес-зали", — додав Михайло Гаврилишин.

Новітню техніку закупили для кабінету фізіотерапії, у якому планують використовувати методики лікування грязями та парафінотерапією. Зараз тут уже є, зокрема, сучасний УВЧ-апарат, прилад для ультразвукової терапії. Окрім того, облаштовано кабінет електролікування, світлолікування та інгаляторій.

Відтак у поліклініці відремонтовано всі чотири поверхи. Залишилося довести до ладу сходові клітки, а у подальшому встановити модульну котельню та сонячні батареї, які зроблять лікувальну установу ще й енергоощадною.

На етапі експертизи, додає Михайло Гаврилишин, перебуває документація та встановлення спеціального обладнання, яке зробить навіть верхні поверхи дитячої поліклініки доступними і для пацієнтів з інвалідністю.

Ще одна хороша новація — зали з тренажерами з лікувальною метою незабаром зможуть використовувати не лише діти, а і дорослі.