Logo
13 Вересня 2021, 15:30

У Калуській територіальній громаді відсвяткувати День фізичної культури і спорту

Спортивний пікнік у лісі, грамоти та премії від міського голови, лотерея з цінними призами – так відзначили День фізичної культури та спорту в Калуській територіальній громаді.

Традиційно, цей день проводять у другу суботу вересня. Про це повідомляє Калуське міське телебачення.

На захід завітали спортсмени з усіх сфер, починаючи з тих, хто робить перші кроки, завершуючи тими, хто представляє державу на Олімпійських Іграх, та тренерами-ветеранами спорту.

Гостей свята чекала цікава спортивна та культурно-розважальна програма. Працювали тематичні локації з різних видів спорту, проводилися показові виступи, майстер-класи та цікаві конкурси, естафети з розіграшем призів.

Чотирьом спортсменам, які цього року брали участь в Олімпійських іграх 2020 та їх тренерам,  депутат міської ради Дмитро Вальнюк від імені народного депутата України Едуарда Прощука вручив грошові премії. 

Премії отримали:  легкоатлетка Наталя Солтан з тренеркою Людмилою Мельник, легкоатлет Мар'ян Закальницький, його тренер Микола Богоносик, легкоатлетка Анна Шевчук та її наставник Микола Шевчук, борчиня Тетяна Кіт та її тренер Микола Пукіш. 

Олімпійці поділилися безцінним досвідом та враженнями про участь у змаганнях такого рівня.