Logo
4 Липня 2019, 08:29

У Карпатах отруїлись туристи з Одещини та Кіровоградщини

Вчора, 2 липня о 22.03 до ПРВ Верховина СПРЧ УДСНС в області поступило повідомлення, про те, що перебуваючи на полонині Кринта поблизу с. Замагора Верховинського району відчули погіршення стану здоров’я (підозра на харчове отруєння) 2 осіб, жителі м. Білгород-Дністровський Одеської області та потребують медичної допомоги у лікувальному закладі.

Про це інформують в Управлінні цивільного захисту населення ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

О 22.35 до ОКЦ У ДСНС в області поступила додаткова інформація, що на полонині Кринта перебуває група туристів з 13 чол., з них 3 дітей, жителі Одеської області. 4 особи потребують допомоги у лікувальному закладі (підозра на харчове отруєння). 

По прибуттю до місця виклику о 23.00 рятувальниками ПРВ Верховина встановлено, що 5 чоловік, з них 3 дитини потребують медичної допомоги.

О 23.26 3 дітей та 1 дорослого з полонини Кринта звезли до місця стоянки автомобіля швидкої допомоги, один дорослий здійснив схід з полонини до с. Замагора в складі основної групи туристів.

Чотирьох осіб в стані середньої степені важкості, госпіталізовано до Верховинської ЦРЛ. 1 чоловік, особисті дані не встановлено, від звернення до лікувального закладу відмовився.

О 23.55 основна група туристів на автомобільному транспорті направилась до місць тимчасового проживання. 

Впродовж ночі, 4  липня до Верховинської ЦРЛ додатково госпіталізовано чотирьох туристів Одещини та Кіровоградщини.

Станом на 05.00 до Верховинської ЦРЛ з попереднім діагноз - гострий гастроентероколіт, середньої степені важкості, госпіталізовано 8 осіб, з них 3 дітей, жителів Одеської та Кіровоградської областей, які в складі групи туристів 13 чол. відпочивали в гірській місцевості на території Верховинського району.