Logo
16 Червня 2019, 07:46
Теги: туристка

У Карпатах заблукала туристка з Києва

Вчора, 15 червня о 18.30 в ОКЦ УДСНС в області поступило повідомлення про те, що на горі Піп Іван до рятувальників Явірницького ПРВ СПРЧ АРЗ СП поступило повідомлення про те, що одна із туристок відстала від групи.

Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту ІФ ОДА, пише Типовий Франківськ.

До рятувальників звернувся по допомогу житель міста Київ, який повідомив, що під час сходження з гори Піп Іван одна туристка із учасників походу (всього 4 осіб), 38-річна жителька міста Київ, відстала від групи та заблукала, ймовірно, в напрямку озера Марічейка.

На пошуково-рятувальні роботи вийшли 2 працівника Явірницького ПРВ СПРЧ АРЗ СП.

Станом на 23.00 15.06.2019 за інформацією керівника пошукових робіт – начальника 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи, пошукові роботи тимчасово призупинено.

Рятувальниками обстежено стежку з гору Піп Іван на полонину Гропа, траверс гори Шурин, полонину Веснарка, туристичний маршрут на озеро Марічейка. Особу не знайдено.

Сьогодні, 16 червня рятувальники з 06.00 продовжили пошукові роботи із залученням рятувальників Явірницького ПРВ, що заступають на чергування на пост на горі Піп Іван та рятувальників Верховинського ПРВ СПРЧ АРЗ СП.


На даний час температура повітря в горах +11 град., вітер 2 м/с, опадів не спостерігається. Протягом дня на гору Піп Іван здійснили сходження орієнтовно 250 туристів. Ймовірно заблукала туристка могла долучитись до іншої туристичної групи, мобільний зв’язок з нею відсутній.