Logo
19 Січня 2022, 23:31

У Казахстані повністю зняли режим надзвичайного стану

Водночас в Алмати збережеться "червоний" рівень терористичної загрози.

У Казахстані вчора оголосили про припинення дії режиму надзвичайного стану, запровадженого президентом Касимом-Жомартом Токаєвим на тлі масових протестів. 

Про це із посиланням на речника Акорди Беріка Уалі повідомляє KazTAG.

 "Від опівночі 19 січня припиняється дія режиму НС у містах Нур-Султан та Алмати, а також в Алматинській, Атирауській, Жамбилській, Кизилордінській та Мангістауській областях", - вказав Уалі.

Зазначається, що в решті регіонів дія режиму НС була достроково скасована раніше. "Так, уся країна повертається до нормального життя. Скасовуються введені на період НС комендантська година та інші тимчасові обмеження", - продовжив речник Акорди.

Водночас в Алмати збережеться "червоний" рівень терористичної загрози, в межах якого місто цілодобово патрулюватимуть поліціянти, нацгвардійці та сили Міноборони. Також продовжиться робота блокпостів.

Окрім того, органам правопорядку дозволяється проводити особистий огляд та огляд речей громадян, транспортних засобів, а також тимчасово обмежувати або забороняти їхній рух. Проведення ходів та мітингів наразі перебуває під забороною.

 

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване