Logo
12 Серпня 2021, 09:02

У колишніх райцентрах області запрацюють центри масової вакцинації населення

У колишніх райцентрах області запрацюють центри масової вакцинації населення.

Про це сьогодні під час ознайомлення із роботою центру масової вакцинації населення у місті Калуш повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області підкреслила, що пандемія COVID-19 знову набирає темпів на Прикарпатті. Як свідчить статистика, за останню добу на Івано-Франківщині зафіксовано понад 30 випадків захворюваності на коронавірус. Найбільша кількість хворих виявлено у Івано-Франківському та Коломийському районах.

«Сьогодні ми знову спостерігаємо ріст захворюваності на COVID-19, – зазначила Світлана Онищук. – Попри всі зусилля влади, спрямовані на протидію поширення коронавірусу, ми розуміємо, що подолати пандемію неможливо без масової вакцинації населення».

Очільниця області розповіла, що на сьогодні для проведення імунізації проти COVID-19 організовано роботу 121 пункту щеплення та 8 центрів масової вакцинації населення. Однак, проаналізувавши ситуацію із вакцинацією, та врахувавши звернення громадян, було прийнято рішення про відкриття центрів масової вакцинації у 14 колишніх райцентрах Прикарпаття.

Ознайомившись із роботою центру масової вакцинації у Калуші, Світлана Онищук відзначила належний рівень організації його діяльності, забезпеченість вакцинами та високий рівень імунізації населення.

Нагадаємо, що для імунізації населення область забезпечена вакцинами у повному обсязі. Для жителів Івано-Франківщини доступними є вакцини Covishield, CoronaVac, Pfizer, AstraZeneca та Moderna. Усі вони є ефективними та безпечними у боротьбі з коронавірусом.