Logo
7 Травня 2020, 16:25

У Коломиї навчальний рік завершать дистанційно вже в кінці травня

Вчора, 6 травня 2020 року відбулася Zoom-нарада міського голови Ігоря Слюзара з директорами ліцеїв, гімназій та навчально-виховних комплексів Коломийської ОТГ.

Було прийняте рішення завершити навчальний рік дистанційно, повідомляє Типовий Франківськ з посиланням на Коломийську міську раду.

У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією було прийняте рішення про відтермінування переходу закладів загальної середньої освіти на фінансову автономію.

Міський голова відзначив, що освітня система виявилась не готовою до карантину.

"Це був значний виклик для освітян, учнів та батьків. Проте педагогам вдалося швидко відреагувати на цей виклик і за короткий термін освоїти нові інструменти. Зараз складно спрогнозувати як буде розвиватися епідеміологічна ситуація з COVID-19 в Україні. Тому в новому навчальному році ми повинні бути готовими до того, що в будь-який момент частина освітнього процесу відбуватиметься в онлайн режимі. Щоб навчання на відстані було справді ефективним учителі мають оволодіти низкою компетентностей, і технічні навички – лише частина з них. Важливо щоб вчителі правильно зрозуміли свою роль у дистанційній освіті, усвідомили потреби, вивчили інструменти і творчо поєднали знання предмета з усіма цими вміннями."

У 2020/2021 навчальному році планується функціонування 36 перших класів Нової української школи.

Нагадуємо, що 04 травня 2020 року розпочато прийом заяв для зарахування учнів до перших класів закладів загальної середньої освіти Коломийської ОТГ на 2020/2021 навчальний рік.

2019/2020 навчальний рік завершиться дистанційно - 22 травня 2020 року.