Logo
6 Лютого 2015, 10:50

У краєзнавчому музеї обласного центру презентували виставку «Нескорені» (ФОТО)

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрили виставку «Нескорені», організовану за ініціативи прикарпатського художника Богдана Бринського та волонтерки Наталії Сербин.

 виставка1

Відвідувачі музею, яких зацікавить виставка, матимуть можливість оглянути роботи калуського художника-графіка, скульптора, учасника Революції Гідності та антитерористичної операції Володимира Безрукого, а також речі, які нагадують про події на Майдані – інформує прес-служба ОДА.

«Тут є речі, які належать людям, що стійко, до кінця, стояли на Майдані. Серед них – щит, на якому підписався Нігоян,  − розповіла Наталія Сербин. − Більшість людей, які зображені на картинах, перебувають зараз у багатьох добровольчих батальйонах. Найбільше речей і портретів калушан з третьої сотні, в якій був Володимир Безрукий».

На виставці експонуються портрети бійців АТО, а також жителів Донеччини. Роботи не продаються, вони, за задумом організаторів, покликані залишити згадку про тих, хто своєю щоденною працею, силою характеру та прагненнями до кращого, світлішого, творить історію нашої країни.

виставка2

виставка3

виставка4

виставка5JPG

виставка6

виставка7

виставка8

виставка10

виставка11