23 Вересня 2021, 15:50

У Кубку світу з кікбоксингу WAKO франківці у складі збірної України здобули 2 місце

16-19 вересня в Будапешті (Угорщина) відбувся кубок світу з кікбоксингу WAKO.

Як зазначає Департамент молодіжної політики та спорту у змаганнях взяли участь 3055 учасників, 282 клуби з 47 країн.

У складі збірної команди України в кубку взяли участь троє франківчан, вихованці ЗТУ Олега Солов'я та ЗМСУ Катерини Соловей, які представляють ІФ ДЮСШ№1 ОР.

• Марко Бойчук виборов срібну нагороду в лайт контакті у ваговій категорії -74 кг серед дорослих і виконав норматив МСУМК, в загальному Марко провів 12 поєдинків.

• Віталій Соловей виборов дві бронзові нагороди у ваговій категорії  57 кг серед дорослих у поїнт файтингу і лайт-контакті провівши 8 поєдинків,

Також хлопці виступали у командних спарингах, у ваговій — 74 кг здобули бронзу, склад команди Віталій Соловей і Марко Бойчук, у ваговій категорії +74 кг здобули срібну медаль, склад команди Марко Бойчук і Руслан Демчишин.

В загальному заліку збірна команда України здобула 2-е загальнокомандне місце поступившись господарям змаганнях угорцям.

Кікбоксинг — це вид спорту, в якому поєднується техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств (де дозволені удари ногами, руками).