Logo
4 Червня 2021, 17:06

У курортному Космачі відбувається конференція з питань розвитку та співробітництва громад

Конференція «Співробітництво та місцевий розвиток територіальних громад» розпочала сьогодні свою роботу у курортному Космачі, що на Косівщині.

Захід організовано з ініціативи голови Космацької сільської територіальної громади Дмитра Мохначука та Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття в рамках проєкту «Впровадження інструментів громадських технологій в процесах прийняття рішень місцевого розвитку територіальних громад Прикарпаття», що реалізується за підтримки Фонду Східна Європа за грантові кошти Європейського Союзу.

Участь у конференції взяли заступник Міністра розвитку громад і територій України В’ячеслав Негода, голова Космацької сільської територіальної громади Дмитро Мохначук, виконавчий директор «Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття» Ігор Мельничук, голови постійних депутатських комісій Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Назарій Іванів та з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, міжрегіонального та міжнародного співробітництва Андрій Іваськів, депутати обласної ради від партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад» Дмитро Дзвінчук та Мирослава Корнелюк.

Серед запланованих до розгляду питань – проблеми розвитку громад, їх взаємодії, інструменти підтримки громад. Окремо планується обговорити ініціативи щодо спільного просування етнорегіону Гуцульщини.

Конференція працюватиме протягом 4 – 5 червня.

Її учасники також відвідають виставку робіт народних майстрів Космацької громади та фестиваль «Великдень у Космачі».

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне