Logo
8 Вересня 2015, 18:38

У листопаді запрацює нове радіо – для Франківська та всіх міст України

В Івано-Франківську 8 вересня представники платформи “Тепле Місто” презентували свій новий проект – Urban Space Radio. Вони мають на меті створити онлайн-медіа для людей, які цікавляться урбаністикою, прагнуть дізнаватися більше про розвиток міст в Україні та у світі.

радіо1

Тарас Малий, керівник проекту «Urban Space Radio», розказав, що ринок онлайн радіо в Україні ще тільки розвивається, й автори проекту намагатимуться його формувати. За його словами, тематика «Urban Space Radio» буде нехарактерною для більшості FM-радіостанцій – тут багато говоритимуть про урбаністику, пише Галка.

“Це буде talk-radio. Ми будемо говорити. На радіостанціях бракує розмов, розмов зі слухачами”, – сказав Тарас Малий.- “Це буде не лише для Івано-Франківська. Ми будемо всеукраїнським радіо”.

Керівник управлінської команди “Телого міста” Юрій Филюк додав, що тема сучасного розвитку міста цікава у всій Україні, але її не розкривають. Тому про це, в основному, говоритимуть на новому радіо. Аби його цікаво було слухати не лише в Івано-Франківську, шукатимуть гостей, які викликатимуть інтерес у слухачів з різних міст.

Музичне наповнення – українські виконавці, які співають різними мовами. На думку Тараса Малого, “Урбан Спейс Радіо” буде якраз тим медіа, яке допомагатиме новій українській музиці проявлятися.

радіо2

Студія в Івано-Франківську  має запрацювати  3 листопада. Її розташують в громадському ресторані “Урбан Спейс”. Вона буде прозорою, і ззовні можна буде стежити, що в ній відбувається. Планують, що студії будуть розміщені не лише в Івано-Франківську, а й в інших містах, зокрема, у Києві.

“Переконаний, що Івано-Франківськ стане ідельним майданчиком для того, щоб говорити про культуру, розповідати, як тут вирує життя, про ті процеси, які відбуваються тут та подібно в інших містах України”, – зазначив Тарас Малий.

Юрій Филюк повідомив, що фінансування не здійснюється з коштів ресторану “Урбан Спейс”. 80% бюджету – з фонду “Freedom House”, що дбає про розвиток демократії у світі. Залишилося дозбирати близько 150 тисяч гривень.  Для цього запустили кампанію збору грошей на платформі “Спільнокошт”.

Також Филюк сказав, що наразі триває пошук ведучих для радіо. Звертатися можуть люди, які вміють добре розмовляти та розуміються в темах урбаністики.