Logo
27 Липня 2015, 20:45

У Міноборони показали нову форму українських військових (ФОТО)

У Міністерстві оборони України сьогодні, 27 липня, представили нову форму для військовослужбовців Збройних сил.

5

У презентації реформи речового забезпечення взяв участь президент України Петро Порошенко. Глава держави, зокрема, зазначив, що реформа одягу ЗСУ відбулася завдяки волонтерам, повідомляє ТСН.

"Центр реформ Міністерства оборони та волонтери спільно модернізують нашу армію. Десятки мільйонів гривень вже були зекономлені. Завдяки допомозі волонтерів відбулась реформа одягу ЗСУ, норм та стандартів закупівель", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, радник президента Юрій Бірюков опублікував фото нової форми українських військових в забарвленні Варан-ВСУ. За його словами, ця форма повністю вироблена в Україні — з української тканини та із українським забарвленням.

Розробка нової форми тривала 4 місяці, основна частина комплектів виготовлена в Україні, дещо – з іноземних матеріалів. Серед змін – запровадження нових кольорів форми для різних видів військ, нового камуфляжу. При розробці повсякденної, польової форми увага зверталася на забезпечення зручності та мобільності військовослужбовців. У новій формі відмовилися від п’ятикутної зірки і повернулись до чотирикутної, яка використовувалась в Українській галицькій армії. Також запроваджено окремий колір кітеля для спецвійськ.

2

7

3

1

4

6