Logo
27 Лютого 2015, 16:17

У міській поліклініці №3 провели тренувалися надавати першу медичну допомогу (ФОТО)

У міській поліклініці №3 відбулося тренувальне навчання для працівників закладу із надання першої медичної допомоги на основі сучасних європейських рекомендацій, з наочним використанням макету. Учасниками навчання стали лікарі, медичні сестри та обслуговуючий персонал.

1

Навчання провів заступник голови Івано-Франківської обласної організації Червоного Хреста України, тренер з першої медичної допомоги Ярослав Михайлович Джигіта.

Працівники поліклініки ознайомилися з сучасними підходами до проведення невідкладних заходів при зупинці дихання та серцевої діяльності, з новими нормативними документами, що регламентують надання такої допомоги.

Тренер розповів та практично продемонстрував основні алгоритми та навики при проведенні серцево-легеневої реанімації одним чи двома медичними рятівниками з використанням відповідного медичного обладнання. Також були продемонстровані прийоми надання екстреної медичної допомоги постраждалим із обструкцією дихальних шляхів стороннім тілом.

Головний лікар міської поліклініки №3 Наталя Юріївна Ветоха відмітила, що метою таких навчань є не навчити працівників методам невідкладної медичної допомоги, адже вони уже володіють ними, а поновити практичні навички, адже такі ситуації трапляються не часто.

2

3

4 (1)

5