Logo
23 Квітня 2015, 10:24

У місті просять грошей на синьо-жовті паркани – іванофранківці думають, що це аферисти (ФОТОФАКТ)

“Я думав, мода на цей вишиватний рагулізм з розфарбовуванням парканів в синьо-жовтні кольори вже минула і більшість зрозуміли, що це неправильно”, – так розпочав свою розповідь про непересічний випадок франківець Віталій Боднар.

sino-zhovtiy

У мережі Facebook він написав, як виявив двох хлопців, які ніби то приїхали до Франківська з Запоріжжя, аби зібрати у перехожих гроші та за ці кошти розмалювати у синьо-жовті кольори паркани попри дороги, пише Галка.

Мешканець сумнівається у щирість намірів російськомовних молодиків.

“Сьогодні на вул. Василіянок побачив цих двох персонажів з промовляючою коробкою на фоні свіжопомальованої огорожі. Ще дивніше було те, що вони виявились російськомовними і приїхали сюди аж з Запоріжжя. Тобто два пацана проїхали 1000 км в інший кінець країни для того щоб розфарбовувати паркан і збирати гроші на це! Явно якісь гастролери-аферисти, які розводять людей на бабло, а на здачу псують вулиці міст. І з цією бідою треба якось боротись, поки що там тільки три секції помалювали, було б дуже добре якби комунальники перефарбували їх назад в чорний”, – пише Боднар.