Logo
5 Липня 2019, 15:23

У Надвірні на вулиці Комунальна триває ремонт дороги

З початку 2019 року за кошти міського бюджету частково відновлено біля 10 вулиць комунальної форми власності, 3 прибудинкові території та 3 тротуари і пішохідні доріжки.

Про це йдеться на сайті Надвірнянської міської ради, пише Типовий Франківськ.

На даний час активно проходять роботи по ремонту доріг в м.Надвірна. Зокрема, нещодавно проведено часткове асфальтування вулиці Комунальна, яка перебуває на балансі Надвірнянської міської ради.

Дана вулиця є стратегічно важливою, адже тут розміщені практично всі комунальні служби міста. Тому щодня по вулиця Комунальна спостерігається інтенсивний рух транспорту, зокрема спецтехніки та вантажних автомобілів. Крім того, вищевказана вулиця з’єднує центральну частину міста з житловим масивом вулиць Комунальна-Мельничука.

У зв’язку з цим, а також через негативний вплив погодно-кліматичних умов, асфальтне покриття вулиці частково зруйнувалось. Тому керівництвом та депутатським корпусом було вирішено провести ремонт вулиці Комунальна.

Варто зазначити, що на території міста Надвірна налічується понад 130 вулиць та 18 провулків комунальної форми власності, які перебувають на балансі міської ради. Для того, щоб провести капітальний ремонт всіх вулиць, яких налічується в місті понад 130, необхідно не одна сотня мільйонів гривень.

Тому вирішено проводити поетапний ремонт доріг, щоб зайти в кожен куточок міста і створити належні умови проживання. Враховуючи це, в минулому році здійснили перший етап робіт, а цього року провели вже другий етап будівництва вищевказаної вулиці.