Logo
30 Листопада 2019, 13:24
Теги: проїзд

У Надвірні облаштовують міжбудинковий проїзд

На даний час підійшов до завершення сезон ремонту доріг, вулиць та прибудинкових територій, і з впевненістю можна сказати, що 2019 рік в черговий раз став роком відновлення дорожньої інфраструктури міста.

Про це йдеться на сайті Надвірнянської міської ради, пише Типовий Франківськ.

Так, нещодавно підрядною організацією проведено роботи по частковому облаштуванню під’їзної дороги прибудинкової території та входів у під’їзди будинку №1 по вул.Ю.Солдак. Роботи проведені за кошти міського бюджету, оскільки даний багатоповерховий житловий будинок перебуває на балансі КП «Надвірнянський житловик».
Тут налічується 127 квартир, в яких проживає понад 300 мешканців. Будинок №1 по вул.Ю.Солдак введений в експлуатацію в 1962 році. Більше як 50 років експлуатації прибудинкової території без проведення ремонту далися взнаки, особливо асфальтне покриття проїзду до будинку зазнало великий відсоток руйнацій. Після атмосферних опадів тут виникали великі калюжі з водою.

Стан дорожнього покриття знаходився в непридатному для проїзду стані. Тому керівництвом та депутатами міської ради було зініційовано включити ремонт даної прибудинкової території в Програму соціально-економічного розвитку.

Варто зазначити, що в минулих роках відновлено прибудинкову територію будинку №2 по вулиці Ю.Солдак, яка межує з вищевказаною територією.

Крім того, цього року частково відновлено 23 вулиці комунальної форми власності, 10 прибудинкових територій та 6 тротуарів та пішохідних доріжок.