Logo
17 Липня 2019, 20:44

У Надвірні облаштовують прибудинкові території мікрорайонів

Комунальними службами міста Надвірна продовжується виконання Програми соціально-економічного розвитку міста на 2019 рік, зокрема, що стосується відновленню об’єктів дорожньої інфраструктури.

Про це йдеться на сайті Надвірнянської міської ради, пише Типовий Франківськ.

Цього року керівництвом міської ради та депутатським корпусом велику увагу приділяють вулицям, прибудинковим територіям та тротуарам не тільки центральної частини міста, а й мікрорайонів та приватних секторів всього міста Надвірна. Пріоритетними залишаються і ті об’єктам, де роботи були розпочаті ще в минулих роках, і на даний час підрядними організаціями здійснюється наступний етап капітальних робіт.

До таких вулиць належить і вул.Комарова, яка є комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Ще в 2016 році було вирішено провести капітальний ремонт даної вулиці, оскільки вона знаходилась в жахливому та непридатному для проїзду стані, що завдавало великих незручностей для мешканців даної та прилеглих вулиць. Оскільки тут великий об’єм робіт, який потребує значного фінансування, вирішено провести поетапне відновлення вулиці.

Цього року при формуванні Програми соціально-економічного розвитку було включено проведення вже четвертого етапу капітального ремонту вул.Комарова. Враховуючи значний відсоток руйнацій, дорожнє покриття вирішено відновити за допомогою бруківки, так, як вона володіє якіснішими експлуатаційними характеристиками та надає кращого естетичного вигляду, ніж асфальт.

Крім того, з метою створення сприятливих умов для розвитку дітей та проведення їх дозвілля Надвірнянською міською радою в минулих роках було облаштовано дитячий майданчик на вул.Комарова та проведено комплексний благоустрій прилеглої території.