Logo
8 Вересня 2019, 12:15
Теги: виставка

У Надвірній відбулась виставка творчих робіт учнів дитячої художньої школи

Друга неділя вересня – особливе свято для кожного надвірнянця – День міста Надвірна, яке цього року відзначає 430-у річницю першої письмової згадки. Надвірна – місто славної історії, героїчного минулого і сьогодення.

Роботи учнів Надвірнянської художньої школи представлені на виставці «Архітектурна спадщина Надвірної», присвяченій Дню міста, йдеться на сайті Надвірнянської міської ради.

Виставка проходить в Надвірнянській міській раді. Тут представлено біля 30 робіт учнів різної вікової категорії від 13 до 15 років у таких видах образотворчого мистецтва, як графіка, акварель, етюд, рисунок, мішана техніка. Дані твори мистецтва підготовлені під керівництвом викладачів художньої школи: Жанни Бондаренко, Наталії Пак, Марії Гордійчук та Марії Гайдук.

На роботах зображені пам’ятки історії, архітектури та мистецтва Надвірної, які ідентифікують саме наше місто. Вихованці художньої школи, вивчаючи історію мистецтва міста, намагались у сучасному контексті передати архітектурний стиль та автентику Надвірної для збереження історичної спадщини. Після виставки планується підготувати буклети, листівки або календарі із зображеними роботами, представленими на виставці, що буде чудовою промоцією нашого міста серед туристів.

Найбільшим багатством Надвірної є щирі, працьовиті і талановиті мешканці, а особливо діти, багато з яких навчаються саме в Надвірнянській дитячій художній школі, що є гордістю міста. Завдяки титанічній роботі, творчому, цікавому, натхненному і неординарному підходу директора Жанни Бондаренко, викладачів та учнів художньої школи, Надвірна гідно представлена на виставках не тільки районного, чи обласного, а й всеукраїнського та міжнародного рівнів. Крім того, художня школа є активним учасником та співорганізатором різноманітних заходів, які відбуваються на теренах нашого міста та району, завдяки чому вони вирізняються своєю неповторністю на унікальністю.

Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, оцінити та помилуватися роботами наших юних талановитих надвірнянців, яка триватиме в Надвірнянській міській раді протягом місяця. Нам цікава Ваша думка про виставку, тому в коментарях можете зазначати свої пропозиції і висловлювати враження від побаченого.