Logo
13 Травня 2015, 09:39

У населених пунктах Івано-Франківщини з'явиться безкоштовний Wi-Fi

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба відбулась чергова нарада щодо впровадження проекту "Єврокарпатська ініціатива".

вай-фай

На засіданні обговорили стан реалізації ініціативи та подальші кроки для її втілення в життя. Зокрема, питання залучення інвестицій в деревообробній галузі, підприємства агропромислового комплексу, у сфері енергозбереження, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Одним із важливих питань наради було впровадження безпарольного доступу до мережі Інтернет у громадських місцях населених пунктів області. Відповідне доручення отримали керівники районних державних адміністрацій і голови міст обласного значення.

"Впровадження сучасних технологій є ще одним важливим завданням в рамках реалізації "Єврокарпатської ініціативи". Постійний доступ до Інтернету допоможе людям безперешкодно отримувати потрібну інформацію, створює додаткову можливість комунікації між ними, налагодження контактів, в тому числі ділових",  – пояснив Сергій Басараб.