Logo
12 Листопада 2019, 14:55
Теги: сквер

У Новиці облаштовують сквер

У Селі Новиця Калуського району взялися облаштовувати сквер.

Про це повідомили у соцмережі на сторінці ГО "Хочемо змін", пише Типовий Франівськ з послинаням на "Вікна".

"За допомогою трактора було прокопано під доріжки, привезли бруківку та бордюри, відсів. Погода дозволяє, тому, незважаючи на скептиків та критиків, беремося до справи. Частину грошей за будматеріали вже перевели. Дякуємо тим людям, які вже долучилися до втілення проєкту в життя і виділили певні суми на будівництво. Та збір триває, тому запрошуємо всіх бажаючих по можливості допомогти нам, і свято Миколая всі разом відсвяткуємо на новенькій бруківці!", — йдеться в дописі.

Раніше йшлося, що тут передбачається ігровий майданчик для дітей, невелика сцена, зелені зони для відпочинку, зелені насадження та квіти.

На сквер у адміністрації Новицької ОТГ просили 200 тисяч гривень.

За словами голови Новицької ОТГ Михайла Срібянка, перш ніж планувати фінансування на сквер, потрібно чітко визначити з сумою, зокрема, виготовити проеєктно-кошторисну документацію та пройти її експертизу. Окрім того, інші села, які входять до складу об’єднаної територіальної громади, також хочуть, щоб їм допомогли з бюджету. Так, у Підмихайлі хочуть встановити пам’ятник Небесній Сотні, мешканці Добровлян теж хочуть облаштувати сквер і просять допомогу з матеріалами.

Вочевидь, активітси взялися без бюджетної допомоги облаштовувати сквер.