Logo

У Новиці завдяки програмі "Велике будівництво" з'явиться новий шкільний спорткомплекс

У Новиці завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" з'явиться новий шкільний спорткомплекс.

Про це у своєму Facebook інформує голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

Зараз у селі триває прибудова сучасного спортивного комплексу до школи. Андрій Бойчук разом із народною депутаткою України Оленою Вінтоняк та депутаткою обласної ради Надією Левконович перевірили стан виконання робіт, поспілкувалися із головою місцевої громади та директором школи.

На теренах Калуського району це буде один із найбільших шкільних спортивних комплексів. Також завдяки "Великому будівництву" в школі з'являться нові навчальні приміщення, збільшиться бібліотека тощо. Це означає, що дітям буде комфортніше навчатися, а в працівників закладу з'явиться більше можливостей у роботі.

"Важливо, що школі навчається 420 дітей, ще 80 - ходять у садок. Навчальний заклад ще з 2008 року чекав оновлення, але тільки завдяки програмі Президента України цей амбітний та важливий проєкт нарешті буде реалізований. І вже зовсім скоро діти та молодь села зможуть займатися спортом у новому та сучасному шкільному залі", - йдеться у дописі голови ОДА.