Logo

У палаці Потоцьких стартувала фотовиставка "Місто, що дарує крила"

 Сьогодні, 15 червня, у палаці Потоцьких відбулося відкриття фотовиставки "Місто, що дарує крила".

 
Виставка в рамках фестивалю "Французька весна" вже не перший рік відбувається в Івано-Франківську.

""Французька весна" - це фестиваль який представляє культуру Франції, організований за сприяння посольства Франції, французького Інституту і, тут, на місці, нашою громадською організацією  яка є членом цієї мережі" - каже директор громадської організації "Парі-ІФ" Сергій Єрьомін.

 Авторами виставки є подружжя прикарпатських митців Тетяна Павлик і Ростислав Кондрат. Які присвятили її місту Антіб, що розташувалося на Лазурному узбережжі Франції.

 "Ми ніколи не планували робити виставку, ми просто мандрували, фотографували у своє задоволення, хотіли передати красу міста. Спочатку показували фото друзям, учасникам фотоклубу «Колумб». А тепер з'явилася можливість показати фото людям у Франківську", - розповідає Тетяна Павлик.

 На виставці представили 33 фото, які обрали із сотень знятих.

 "Пабло Пікассо казав, що Антіб - це одне із трьох місць у світі, які найбільш сприятливі для творчості, правда, він не казав які два інші, і на якому місці Антіб - на першому чи третьому", - жартує фотограф Ростислав Кондрат.

 На виставку завітав мер міста Руслан Марцінків, який привітав подружжя, подякував організаторам заходу, а також, зазначив: "Ще багато заходів планується. Я вірю в те, що ситуація з пандемією дозволить нам повернутися до більш масштабних заходів, де ми зможемо запрошувати більше людей".

Виставка триватиме щонайменше до кінця місяця.